Yeni
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
52.920,64 TL

Midas M32 Dijital Mikser 40 Kanal Giriş (32 Mikrofon Preamfisi 25

Paylaş:
Kampanya

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • MIDAS M32 Tasarım ve Stili Kafa Döndürürken, Mühendisler ve Sahne Sanatçıları İçin En Önemli Olan Ses. M32'nin Daha da Parladığı Yer Burasıdır. Bozulmamış Ses Veren MIDAS Konsollarının En Sonuncusu Olarak, Tam Anlamıyla Elektrik Tasarım ve Ses Kalitesinde Standardı Belirleyen Ünlü Bir Soydan Geliyor. 
  MIDAS Mic Preamp, Önde Gelen Canlı Ses ve Kayıt Mühendisleri Tarafından Ünlü MIDAS Sesinin Özü Olarak Kabul Edilir. Birinci Sınıf Bileşenlerin Fi Yuva Seçimi ile Eşleştirilen 40 Yıldan Fazla Tasarım Tecrübesi, Beğeni Toplayan Sıcaklık ve Derinliğe Yol Açar, Zarif Bir Ambiyans Yaratır, Mekansal Konumlandırmayı Korur ve Daha Net Bir Görüntü Yakalar. Ödüllü MIDAS Mikrofon Ön Amplifikatörünün Alkışlanan Sesi, Canlı Ses Mühendisleri Nesillerindeki En İyi Çalışmalara İlham Verdi ve Dünya Çapında İzleyicileri Büyüleyen Sonik Manzaralar Yarattı.


  M 32 - 32 Kanal Dijital Mikser


  Bazı Dijital Konsollar Kullanıcı Tarafından Tanımlanabilen Birkaç Kontrol Sunarken, M32'nin Assign Bölümü Üç Ayrı Katman Üzerinde Toplam 36 Tamamen Özelleştirilebilir Kontrol Sağlayarak Yeni Bir Standart Belirliyor.
  Kanallarda ve Otobüslerde Olduğu Gibi, Derhal Tanımlanması İçin Ayrı Karalama Şeritleri Sağlanır. Düğmeler Parametrelerin Açılıp Kapatılması, Dokunma ile Efektlerin Zamanlamasını Ayarlamak veya Belirli Ekran Görünümlerine Atlamak İçin Düğmeler Tanımlanabilir.
  LED Yakalı Döner Enkoderler, Belirli Kanal Parametrelerine veya Mevcut Kanal Seçimiyle İlgili Dinamik Bölümündeki Ek Parametrelere Atanabilir.
  DCA (Dijital Kontrollü Amplifikatör) Grupları, Aslında Bir Alt Grup Veriyoluna Karıştırılmadan Birkaç Sinyal Üzerinde Aynı Anda Kontrol Edilmesini Sağlar. M32'nin 8 DCA Grubu, Tüm Davul Karışımı, Korna Bölümü veya Yedek Vokalistler vb. Gibi Tek Bir Fader Üzerinden Birden Fazla Sinyali Kontrol Etmenizi Sağlar.
  DCA Kontrolü, Bireysel Otobüslerin Değişmeden Kalmasına İzin Verirken, FOH Karışımını Etkiler. Sonuç, Maksimum Esneklik Sağlayan Özelleştirilebilir Bir İş Akışıdır.

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  GENEL ÖZELLİKLER


   40 Adede Kadar Eş Zamanlı Giriş Kanalı ile Canlı Performans ve Stüdyo Kayıt Dijital Konsolu

   32 Adet Ödüllü Midas Mikrofon Ön Yükselticileri

   AES50 Ağı, 96 Girişe ve 96 Çıkışa İzin Verir

   Mükemmel Ses Performansı İçin 192kHz ADC ve DAC Dönüştürücüler

   Yüksek Performanslı Karbon Fiber, Alüminyum ve Yüksek Etkili Çelik Yapı

   40Bit Dijital Sinyal İşleme

   8 Stereo Sinyal İşleme Efektli Motor

   25 Midas PRO Motorlu 100mm Sürgü

   Gün Işığında Görülebilir 7” Tam Renkli TFT Ekran

   32x32 Kanallı USB 2.0 Ses Arabirimi

   iPhone ve iPad İçin Midas Apps ile İsteğe Bağlı Kablosuz Uzaktan Kumanda
Benzer Ürünler
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.